Vítejte na stránkách Nadace Hanuše Goldscheidera

Základní myšlenkou naší Nadace je podporovat golf a napomáhat jeho rozvoji, zejména se zaměřením na dětský a mládežnický golf. Velkou pozornost věnuje Nadace programu, který podporuje sociálně slabší zájemce o golf s cílem zpřístupnit a přiblížit tento sport co nejširší veřejnosti.

Aktuality

Poděkování od GOLF CLUB Radíkov, z.s.

Dovolte mi poděkovat za finanční a materiální podporu našeho klubu v rámci projektu Se školou na golf. Díky spolupráci ČGF s Nadací Hanuše Goldscheidera se nám daří propagovat golf mezi dětmi na školách při náborových akcích a příměstských táborech.

Čti více ...

Devatenáctý ročník Memoriálu Hanuše Goldscheidera

Tradičně v Golfresortu Karlovy Vary se sešla stovka hráčů, aby zavzpomínala a uctila památku Hanuše Goldscheidera, významného funkcionáře československého a českého golfu a skvělého člověka...

Čti více ...

Český golfový klub - poděkování Nadaci Hanuše Goldscheidera

Do naší dětské akademie na Cindě dorazil v květnu skvělý dárek: dětské golfové hole od ČGF a Nadace Hanuše Goldscheidera. Ne všechny děti, které k nám chodí, mají vlastní vybavení, a my jsme moc rádi, že nám právě Nadace pomohla naši nabídku holí rozšířit.

Čti více ...

Úspěšné první pololetí v roce 2019

V prvním pololetí roku 2019 využilo podpory nadace 12 golfových klubů. Nadace tak úspěšně pokračuje ve své myšlence podpory dětského golfu a daří se jí díky svým přispěvovatelům přenášet radost na ty nejmenší.

Čti více ...

Poděkování od Golf Club Uherské Hradiště

Golf Club Uherské Hradiště v sobotu 1.12.2018 uspořádal v prostorách resortu Jezera, indoorový turnaj pro děti na golfových simulátorech AboutGolf. Turnaje se zúčastnili vybrané děti z tréninkové skupiny pokročilejších hráčů, pod vedeném trenéra Aleše Macháčka...

Čti více ...