Vítejte na stránkách Nadace Hanuše Goldscheidera

Základní myšlenkou naší Nadace je podporovat golf a napomáhat jeho rozvoji, zejména se zaměřením na dětský a mládežnický golf. Velkou pozornost věnuje Nadace programu, který podporuje sociálně slabší zájemce o golf s cílem zpřístupnit a přiblížit tento sport co nejširší veřejnosti.

Aktuality

Děti - budoucnost českého golfu

Za výrazného přispění Nadace Hanuše Goldscheidera pro český golf, která darovala golfové sady SNAG a ShortGolf a dětské golfové hole do klubů a škol, mají děti možnost seznámit se s golfem.

Čti více ...

17. Memoriál Hanuše Goldscheidera

Vzpomínka na někdejšího významného funkcionáře České golfové federace a kamaráda znovu ožila během 17. ročníku Memoriálu Hanuše Goldscheidera. Tradičně se vzpomínalo na hřišti Golf Resortu Karlovy Vary. Uctít památku „Goldyho“ dorazilo téměř 90 hráčů a hráček...

Čti více ...

Nadace podpořila mladé zdravotně postižené golfisty

V rámci Klubového otvíráku na Loretě předala v neděli 9. dubna 2017 členka správní rady Nadace Hanuše Goldscheidera pro český golf Maria Stilerová...

Čti více ...

Nadace obdarovala i v roce 2015 golfové kluby dětskými holemi

Nadace Hanuše Goldscheidera pro český golf pokračovala v roce 2015 v podpoře projektu České golfové federace Se školou na golf a obdarovala golfové kluby zapojené do tohoto projektu 700 dětskými golfovými holemi a 14 sadami speciálních plastových golfových pomůcek.

Čti více ...