Vítejte na stránkách Nadace Hanuše Goldscheidera

Základní myšlenkou naší Nadace je podporovat golf a napomáhat jeho rozvoji, zejména se zaměřením na dětský a mládežnický golf. Velkou pozornost věnuje Nadace programu, který podporuje sociálně slabší zájemce o golf s cílem zpřístupnit a přiblížit tento sport co nejširší veřejnosti.

Aktuality

Petr Žák vítězem 15. Ročníku Memoriálu Hanuše Goldscheidera

Neděle 23. srpna 2015 patřila 15. Memoriálu Hanuše Goldscheidera. Do Karlových Varů přijela stovka hráčů a hráček, aby uctili památku Goldyho - legendárního prezidenta České golfové federace. Pořadateli akce byla tradičně ČGF, Nadace Hanuše Goldscheidera pro český golf a GC Karlovy Vary. Absolutním vítězem 15. ročníku se stal Petr Žák výkonem 78 ran, nejlepší ženou byla Martina Fulínová - 81 ran.

Čti více ...

Dary nadaci

Nadace Hanuše Goldscheidera pro český golf děkuje všem štědrým přispěvatelům, kteří pomohli a pomáhají rozvoji dětského a mládežnického golfu a umožňují zapojení nadace do projektu Se školou na golf.

Čti více ...

Video ze 14. ročník Memoriálu Hanuše Goldscheidera

Na stránkách YouTube lze shlédnout video ze 14. ročník Memoriálu Hanuše Goldscheidera, které natočil bratr Tomáše Hradeckého Vít Hradecký.

Čti více ...

Úspěchy chráněnce Nadace, Vítka Nováka

Vítek Novák, jeden z mladých hráčů, kterého podporuje Nadace Hanuše Goldscheidera pro český golf letos se stal na Mezinárodním mistrem ČR na rány, když v Mladé Boleslavi po famózních kolech 69, 68, 66, 69 suverénně zvítězil výkonem 16 pod par hřiště.

Čti více ...

Vynikající úspěch mladého českého hráče Vítka Nováka

Vítek Novák z Golf Clubu Karlovy Vary, kterého podporuje Nadace Hanuše Goldscheidera pro český golf, byl nominován do týmu kontinentální Evropy v tradičním utkání proti Velké Británii a Irsku - Jacques Leglise Trophy. EGA vůbec poprvé nominovala českého hráče do utkání devítičlenných výběrů do 18 let, které se hraje 29. a 30. srpna 2014 ve švédském Barseback Golf & Country Clubu.

Čti více ...