Vítejte na stránkách Nadace Hanuše Goldscheidera

Základní myšlenkou naší Nadace je podporovat golf a napomáhat jeho rozvoji, zejména se zaměřením na dětský a mládežnický golf. Velkou pozornost věnuje Nadace programu, který podporuje sociálně slabší zájemce o golf s cílem zpřístupnit a přiblížit tento sport co nejširší veřejnosti.

Aktuality

17. Memoriál Hanuše Goldscheidera

Vzpomínka na někdejšího významného funkcionáře České golfové federace a kamaráda znovu ožila během 17. ročníku Memoriálu Hanuše Goldscheidera. Tradičně se vzpomínalo na hřišti Golf Resortu Karlovy Vary. Uctít památku „Goldyho“ dorazilo téměř 90 hráčů a hráček...

Čti více ...

Nadace podpořila mladé zdravotně postižené golfisty

V rámci Klubového otvíráku na Loretě předala v neděli 9. dubna 2017 členka správní rady Nadace Hanuše Goldscheidera pro český golf Maria Stilerová...

Čti více ...

Nadace obdarovala i v roce 2015 golfové kluby dětskými holemi

Nadace Hanuše Goldscheidera pro český golf pokračovala v roce 2015 v podpoře projektu České golfové federace Se školou na golf a obdarovala golfové kluby zapojené do tohoto projektu 700 dětskými golfovými holemi a 14 sadami speciálních plastových golfových pomůcek.

Čti více ...

Petr Žák vítězem 15. Ročníku Memoriálu Hanuše Goldscheidera

Neděle 23. srpna 2015 patřila 15. Memoriálu Hanuše Goldscheidera. Do Karlových Varů přijela stovka hráčů a hráček, aby uctili památku Goldyho - legendárního prezidenta České golfové federace. Pořadateli akce byla tradičně ČGF, Nadace Hanuše Goldscheidera pro český golf a GC Karlovy Vary. Absolutním vítězem 15. ročníku se stal Petr Žák výkonem 78 ran, nejlepší ženou byla Martina Fulínová - 81 ran.

Čti více ...